<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=547024739089436&ev=PageView&noscript=1" />

Historie sukcesu

Dzięki diecie odmieniłem swoje życie

  • Mężczyzna
  • 31 stycznia, 2020

      Dzisiaj chciałam Wam przedstawić metamorfozę sylwetki prawdziwego Wojownika, dla którego nie istnieją rzeczy niemożliwe. Pacjent wygląda i czuje się rewelacyjnie, tryska energią, a co najważniejsze znacznie obniżyliśmy ryzyko chorób cywilizacyjnych. Wypracowaliśmy również fundamentalne nawyki żywieniowe, które zapobiegną w przyszłości efektu jojo... 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dzięki zmianie stylu życia Pani Dorota nie tylko zgubiła zbędne kilogramy, ale również odzyskała zdrowie i dobre samopoczucie

  • Kobieta
  • 28 listopada, 2019

Pani Dorota jakiś rok temu zgłosiła się do mnie w celu złagodzenia nieprzyjemnych objawów refluksu żołądkowo-przełykowego, który od jakiegoś już czasu mocno dawał się we znaki. Dodatkowo okazało się, że pacjentka była  bardzo bliska nadwagi, gdyż przy wzroście 165 cm masa ciała wynosiła 67 kg.  Natomiast obwód pasa wskazywał na również zbliżającą się otyłość typu brzusznego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odchudzanie przy niedoczynności tarczycy

  • Kobieta
  • 28 listopada, 2019

           Pani Agnieszka trafiła do mojego gabinetu za namową córki- mojej pacjentki. Początki współpracy nie były jednak łatwe. Poprzednie nieudane próby odchudzania oraz choroba tarczycy sprawiły, że Pani Agnieszka straciła wiarę w siebie. Jednak wieczne zmęczenie, ociężałość i nadprogramowe kilogramy coraz bardziej dawały się we znaki i znacząco wpłynęły na decyzję o rozpoczęciu kuracji. 

CZYTAJ WIĘCEJ

-22 kg na 18 urodziny Weroniki

  • Kobieta
  • 31 lipca, 2019

      Wiele osób biorąc się za zmianę swojej sylwetki wybiera Nowy Rok. Noworoczne postanowienia sprawiają, że z zapałem rozpoczynamy walkę z nadprogramowymi kilogramami. Niestety jak sami pewnie nie raz się przekonaliśmy, często trudno je zrealizować. Jedynie wytrwałe dążenie do celu są kluczem do sukcesu. Idealnym przykładem takiej postawy jest moja dzielna pacjentka Weronika, która swoją przygodę z odchudzaniem zaczęła w styczniu i nieprzerwanie trwa do dnia dzisiejszego. Zobaczcie jaką drogę przeszła i jak udało jej się schudnąć 22 kilogramów!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niesamowita przemiana Pana Dawida -25 kg

  • Mężczyzna
  • 05 listopada, 2018

Brakuje Wam motywacji ? Mówisz, że się nie da ? Że nie potrafisz przezwyciężyć własnych słabości ? Metamorfoza Pana Dawida jest najlepszym dowodem  na to, że się mylisz. W zaledwie 5 miesięcy zgubił  25 kg ! Poniżej krótka, bardzo osobista historia zmagań Pacjenta z nadprogramowymi kilogramami.

CZYTAJ WIĘCEJ
POKAŻ