<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=547024739089436&ev=PageView&noscript=1" />

Partnerzy

Alab LaboratoriaAdresTelefonRabat z kartą partnerską
Jacewska 73,
88-100 Inowrocław
https://www.alablaboratoria.pl/c402-strefa-pacjenta
5 %

Jedna z największych ogólnopolskich sieci laboratoriów diagnostycznych w skład której wchodzi 50 laboratoriów, w których wykonywanych jest ponad 35 mln badań rocznie. W całym kraju prawie 2500 podmiotów leczniczych współpracuje z ALAB laboratoria. Świadczy usługi dla: publicznych i niepublicznych zakładów opieki zdrowotnej, szpitali, prywatnych praktyk lekarskich, klientów indywidualnych oraz jednostek prowadzących badania kliniczne. ALAB laboratoria posiada również ogólnopolską sieć ponad 300 punktów pobrań– placówek medycznych przeznaczonych dla klientów detalicznych oraz pacjentów kierowanych od kontrahentów medycznych

Czytaj więcej
BeEcoAdresTelefonRabat z kartą partnerską
Panewnicka 343A/5,
40-773 Katowice
https://beeco.pl/
3 %

Sklep internetowy oferujący szeroki wybór produktów ekologicznych w najlepszej cenie: żywność certyfikowana, naturalne suplementy diety, produkty bezglutenowe, wegańskie, wegetariańskie i dla alergików, ekologiczne kosmetyki i chemię domową. W naszej ofercie znajduje się ponad 3500 pozycji i cały czas wprowadzane są nowe.

Czytaj więcej
Sklep Zielarski Dary NaturyAdresTelefonRabat z kartą partnerską
Janusza Kusocińskiego 3L,
88-100 Inowrocław
http://ekoprodukt24.pl/
5 %

Dary natury to coś więcej niż zwykły sklep ze zdrową żywnością. Naszym celem jest zmiana podejścia u ludzi i nakłonienie ich do zmiany nawyków żywieniowych poprzez przejście na wysokiej jakości ekologiczne produkty. W naszym sklepie znajdą Państwo tylko sprawdzoną żywność z odpowiednimi certyfikatami. Dbamy o to aby nasz towar był z najwyższej półki, dlatego zaufało już nam tak wiele osób.

Czytaj więcej
POKAŻ